Rundę rewanżową czas zacząć!!!!

Rundę rewanżową sezon 2015/2016 w A klasie czas zacząć!!!

W najbliższą niedziele tydzień po świętach Wielkanocnych 03 kwietnia, po okresie zimowych przygotowań swoje rozgrywki zainauguruje pierwszym spotkaniem mistrzowskim nowego sezonu 2015/2016, drużyna Grybovii Grybów.
W dniu dzisiejszym na dwa dni przed startem rozgrywek rundy rewanżowej, postaramy się przybliżyć naszym czytelnikom jak wyglądały przygotowania do rundy wiosennej zespołu z Grybowa. Jakie wyniki osiągnął zespół w meczach kontrolnych rozegranych tej zimy a także jakie zostały poczynione ruchy kadrowe ażeby wzmocnić naszą drużynę.

Nasi zawodnicy, przysłowiowe ,,ładowanie akumulatorów” tej zimy przed zbliżającą się rundą rewanżową 2015/2016 rozpoczęli z dniem 12 lutego.
Zajęcia treningowe mające na celu dobre przygotowane zespołu do rundy rewanżowej pod bacznym okiem nowego grającego trenera Rusłana Oleynyka, odbywały się w oparciu o własną bazę sportową dwa razy w tygodniu na boisku Orlika ze sztuczną nawierzchnią trawiastą w Grybowie. Treningi, miały na celu poprawienie kondycji u niektórych zawodników, szybkości a także były trenowane elementy taktyczne gry, które powinny przynieść zamierzony efekt w meczach mistrzowskich.
Oprócz samych zajęć treningowych nasz zespół, rozegrał w okresie przygotowawczym do rundy rewanżowej cztery mecze kontrolne. Mecz te dały odpowiedź trenerowi Rusłanowi Oleynykowi na pytanie, w którym miejscu znajduje się jego drużyna w trakcie przygotowań do rundy rewanżowej oraz przydatności poszczególnych zawodników w zespole. W czterech sparingach, które zespół Grybovii rozegrał podczas tegorocznej przerwy zimowej podopieczni Rusłana Oleynyka, odnotowali na swoim koncie dwa zwycięstwa jeden remis i jedną porażkę. Wyniki osiągnięte przez zespół, w meczach kontrolnych z pewnością cieszą, lecz to tylko sparingi a jak wszyscy dobrze wiemy przygotowanie drużyny zweryfikuje boisko podczas rozgrywek ligowych rundy rewanżowej , które jak wspominaliśmy na wstępie rozpoczynają się już w tą niedziele. Pierwszym przeciwnikiem drużyny z Grybowa, na inaugurację rundy rewanżowej sezonu 2015/2016, w rozgrywkach nowosądeckiej klasie A. będzie zespół Górki Szczererz. Do tego meczu dojdzie na naszym boisku w niedzielę 03 kwietnia o godz. 16

Jeśli chodzi o kadrę naszego zespołu, podczas przerwy zimowej to nikt nie ubył a doszło do kilku wzmocnień. Na pierwszy plan wysuwa sie na pewno pozyskanie z Kolejarza Stróże Rusłana Oleynyka który będzie w tej rundzie grającym trenerem. Drużynę wzmocnili także:
Maciej Pabisz(Kolejarz Stróże)
Bartłomiej Cisowski(Zawisza Rożnów)
Sławomir Lech(Poprad Muszyna)
Krzysztof Wawrzon (Fc Pawęzów)

KADRA GRYBOVII:

Bramkarze: Piotr Burnagiel, Arkadiusz Sułowicz Adam Sus Łukasz Obrzut

Obrońcy: M. Kiełbasa, J. Kiełbasa, P. Demaj, P. Drąg, P. Grzesik, D. Petryla, S. Lichoń R. Oleynyk J. Kopczyński M.Pabisz M. Radzik

Pomocnicy: F. Ptaszkowski, A. Pałancewicz, P. Krok, M. Krok, B. Cisowski, S. Lech, I. Ogorzałek, Ł. Hajduk, K. Wawrzon, M. Bąk

Napastnicy: P.Kornacki, P.Michalik, M. Obrzut, D. Obrzut, S. Sekuła

Trener – Rusłan Oleynyk